Dlaczego z przewodnikiem?

Nasi przewodnicy wraz z gośćmi wspinają się, wchodzą na słynne lub mało znane szczyty Tatr i Alp i prowadzą wyprawy w góry egzotyczne. Prowadzą ski-tury, szkolenia lawinowe, jeżdżą poza trasami z narciarzami i snowboardzistami i wspinają się na lodospadach.

UWAGA! PSPW NIE JEST PRZEDSIĘBIORSTWEM I NIE ORGANIZUJE PRACY PRZEWODNIKÓW. DLA UZYSKANIA INFORMACJI O OFERCIE POSZCZEGÓLNYCH PRZEWODNIKÓW NALEŻY KONTAKTOWAĆ SIĘ Z NIMI LUB SPRAWDZIĆ ICH STRONY INTERNETOWE. 

Dlaczego z przewodnikiem IVBV? Lubimy góry i lubimy ludzi – to dwa filary przewodnictwa. Dokładamy do nich najwyższe możliwe do zdobycia kwalifikacje techniczne i jesteśmy gotowi, aby prowadzić Was w góry świata i z powrotem. Wasze górskie cele i satysfakcja są naszym wyzwaniem. Zapraszamy! Dane kontaktowe aktywnych przewodników można znaleźć w zakładce „Przewodnicy z licencją IVBV”.

Co robimy? Wraz z naszymi gośćmi wspinamy się, wchodzimy na słynne lub mało znane szczyty Tatr i Alp, prowadzimy wyprawy w góry egzotyczne. Prowadzimy ski-tury, szkolenia lawinowe, jeździmy poza trasami z narciarzami i snowboardzistami i wspinamy się na lodospadach. Dbamy o bezpieczeństwo gości, zapewniamy sprzęt techniczny (uprzęże, kaski, liny, wyposażenie lawinowe) i w razie potrzeby służymy pomocą w wypożyczeniu innych niezbędnych rzeczy.Szkolimy również ludzi pragnących działać w górach na własną rękę oraz prowadzimy szkolenia pozwalające uzyskać międzynarodowe uprawnienia przewodnickie.Na tej stronie możecie znaleźć więcej informacji o przewodnictwie, listę aktywnych przewodników z danymi kontaktowymi oraz informacje o PSPW i jego historii.

fot. Piotr Drożdż
fot. Piotr Drożdż